İyi gıdanın güvenilir markası

Şekerciler San. Tic. Ltd. Şti, 1995 yılında bölgesel pazardan sıyrılıp ülkenin önde gelen markalarına hammadde temini yapmak amacıyla Malatya'da kurulmuş ve geçen 24 yıllık süreçte hatrı sayılır bir gelişmeyle sektöründeki lider firmalar arasına girmiştir. 2012 yılında büyümeye giderek hisse ve bilgi ortaklarını bünyesine dahil etmiş, Ar-Ge çalışmalarıyla sektöründe kendini kanıtlayıp süregelen ticaret anlayışını devam ettirmiştir. Şekerciler Gıda, sürekli artan ticari hacmini, kurulduğu günden bu yana değişmeyen kalite anlayışına borçludur. Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerinin kalitelerini sürekli artırmış, böylelikle kuruluş amacından asla sapmamıştır.

6.000 m2 kapalı, 14.000 m2 açık olmak üzere toplamda 20.000 m2 çalışma alanına sahip olan fabrikamızda 150 ile 200 ton arasında aylık üretim kapasitesi bulunmaktadır. Karayolu, demiryolu, havayolu, soğuk zincir ve denizyolu dağıtım ağlarını aktif olarak kullanarak Türkiye ve Dünya'nın her yerine ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir.

Daima yüksek kalitede üretim yapmak, gelişen fikirleri kompozite edip, gereken bilgilere sahip olduktan sonra hayata geçirmek ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmak şirketin prensipleri arasındadır.

Şekerciler Gıda, kimyasal analiz ve sentez, Ar-Ge çalışmalarıyla da yenilenip, gelişerek dünya pazarında söz sahibi olmak istemektedir.

Uzun sürecek bir dostluğa,iş ortaklığına hazır mısınız?

ULAŞ ÖZDEN

Chairman of Board

Şekerciler San Tic Ltd Şti

FOTO GALERİ Git

ŞEKERCİLER TANITIM FİLMİ

Daha fazla video için TV'yi ziyaret edin
TV VİDEOLARA GİT

@SekercilerFood BİZİ TAKİP EDİN

Bizi takip edin @SekercilerFood